Apie mus

Ši platforma, skirta visiems, norintiems pagerinti savo asmeninę ir visos šalies gyvenimo kokybę, paveikti tai, kas vyksta, ir atsispirti neadekvačiai politikai daugumos piliečių atžvilgiu.

Projekto tikslai

  1. Artimiausias tikslas - pasiekti 50.000 platformos vartotojų, kad užtikrinti piliečių įstatymų inicijavimo pagrindinę sąlygą
  2. Sekantis tikslas - paruošimas bent 10 iniciatyvų per vieną mėnesį
  3. Sekantis tikslas - piliečių įstatymų priėmimo ir vykdymo kontrolės modulio įdiegimas platformoje.

Apie mūsų veiklą

Mūsų platforma, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos piliečių teisėkūros iniciatyvos įstatymu (1998 m. Gruodžio 22 d. Nr. VIII-1003), suteikia platformos nariui pateikti savo idėją dėl įstatymų tobulinimo, o platformą aptarnaujantys teisininkai padės idėjų autoriams sutvarkyti projektų dokumentus prieš pateikiant juos į VRK. Svarbiausiai kad kiekvienas platformos narys greitai ir solidariai reaguotu į platformos siunčiamą informaciją dėl paruoštų balsavimui iniciatyvų projektų.

Platforma automatiškai informuoja visus narius SMS žinutėmis, el. laiškais ir vietiniais pranešimais apie naujas pilietines iniciatyvas, parengtas balsavimui VRK svetainėje, kad platformos nariai nepamirštų solidariai ir laiku paremti neabėjingų piliečių iniciatyvas.

Be to, viena iš pagrindinių platformos paslaugų - idėjų ir jų autorių viešinimas, nuolat organizuojant debatų laidas ir publikacijas žiniasklaidoje. Informacija apie siūlomas iniciatyvas skleidžiama per platų žiniasklaidos tinklą (laikraščiai, žurnalai, naujienų portalai, radijas, TV kanalai, socialiniai tinklai), o tai apie 1 000 000 vartotojų - todėl apie per platformą teikiamas pilietinęs iniciatyvas žinos visa Lietuva.

Įgyvendindama šį projektą, platformą valdanti Viešoji įstaiga "Tėvynės konduktoriai" bendradarbiauja su Europos Parlamentu ir Jungtinėmis Tautomis - todėl Lietuvos administracijai bus labai sunku nepaisyti ar net sabotuoti per mūsų platformą inicijuotus įstatymų pakeitimus...

Kaip papildomas bonusas - platformos nariui bus suteikta teisininkų pagalba pradedant ruošti jo asmeninius teisminius procesus, ruošiant vartotojo problemos klasifikavimą ir renkant teisminio proceso strategiją. Be to, platformos narys gali pateikti skundą dėl vartotojų teisių pažeidimo. Bus atlikti pirminiai informacijos atitinkamoms institucijos siuntimo veiksmai.

  47    8    8   26   10   77   58   15    9      7
314+
Platformos vartotojų skaičius
12+
Idėjų skaičius
1+
Publikacijų žiniasklaidoje
0+
Iniciatyvų skaičius
6+
Priimtų įstatymų skaičius
1+
Kolektyvinių bylų skaičius
0+
Pateiktų skundų
0+
Išsprestų vartotojų skundų
© 2024 Viešoji Įstaiga "Tėvynės konduktoriai" | Sprendimas: ArteDok